Upratovanie domácností, kancelárií a iných objektov

Upratujeme pre vás domácnosti prevažne v Bratislave, Miloslavove, Dunajskej Lužnej, Rovinke, Moste pri Bratislave, Pezinku, Senci, či blízkom okolí 

Nemáte ešte darček pre svojich najbližších? Darujte svojej mame, sestre či dcére čas a kľud. Doprajte im aby si vyložili nohy a konečne si poriadne oddýchli. S našim darčekovým poukazom na upratovanie je to také jednoduché.

Naše upratovacie služby

Upratovanie domácností

Upratovanie rodinných domov alebo bytov

Upratovanie kancelárií

Upratovanie administratívnych, výrobných či skladových priestorov

Umývanie okien

Umývanie okien vrátane žalúzii, rámov, sieťok proti hmyzu, kľučiek a parapiet

Bežné upratovanie

Štandardné upratovanie za účelom udržiavania čistoty domácnosti

Generálne upratovanie

Hĺbkové upratanie po stavbe, prerábke či nájomníkoch

Žehlenie

Žehlenie oblečenia či bytového textilu podľa požiadavky klienta

PROFESIONÁLNA Upratovacia služba S FIREMNýMI HODNOTAMI

O nás

Upratovacia služba Ukrajinské gazdinky pôvodne vznikla v marci 2022 za účelom pomoci ukrajinským ženám utekajúcim pred vojnou. Táto krásna myšlienka sa na trhu okamžite  ujala, pretože o Ukrajinkách sa vie, že to sú mimoriadne pracovité a šikovné ženy. Ich šikovné ruky upratujú domácnosti v Bratislave, Miloslavove, Rovinke, Moste pri Bratislave, Dunajskej Lužnej, Pezinku, Senci či okolí.

Keď sa rozhodnete pre upratovanie domácností od Ukrajinských gazdiniek, tak šetríte svoj čas a zároveň pomáhate dobrej veci. A to všetko za prijateľné ceny! 

Upratovanie domácností v Miloslavove a okolí zabezpečujeme profesionálne a postaráme sa o to,  aby všetko zostalo perfektne čisté. Garantujeme, že odvedieme skvelú prácu. Kontaktujte nás a zistite viac o našich upratovacích službách ešte dnes!