Kde upratujeme?

Ukrajinské gazdinky upratujú domácnosti v okolí Bratislavy. Zameriavame sa na upratovanie domácností najmä v Miloslavove, Dunajskej Lužnej, Rovinke, Moste pri Bratislave, Malinove ale aj v mestských častiach Bratislavy (Rača, Ružinov, Nové mesto, Podunajské Biskupice, Vrakuňa. Na upratovaní vyššie nespomenutých lokalít sa vieme s vami dohodnúť.

Aké upratovanie ponúkame?

Vieme zabezpečiť širokú ponuku upratovacích služieb. Zameriavame sa predovšetkým na upratovanie domácností. Zabezpečujeme pravidelné upratovanie domácností alebo kľudne aj jednorazové upratovanie. Máme skúsenosti s upratovaním domácností pred nasťahovaním, bežným upratovaním domácností či umývaním okien vrátane vonkajších či vnútorných žalúzií.

Kto upratuje?

Upratovanie domácností v Miloslavove a okolí zabezpečujú šikovné, pracovité a zodpovedné Ukrajinky, ktoré našli v tejto oblasti svoje útočisko. Jazykovej bariéry sa však báť nemusíte! Máme manažérky upratovania, ktoré s vami dohodnú obhliadku a presné detaily vášho požadovaného upratovania v jazyku v ktorom preferujete. (SK, EN, UA)

Ako upratovanie funguje?

Ukrajinské gazdinky sú mimoriadne flexibilné a upratovanie prispôsobíme času, ktorý vám najlepšie vyhovuje. Bez ohľadu na to či sa jedná o pravidelné upratovanie, jednorazové upravovanie alebo takzvanú "generálku". Domácnosti upratujeme kľudne aj cez víkendy. Termín upratovania a rozsah upratovacích služieb si môžete dohodnúť telefonicky na čísle 0950 591 941 alebo emailom na info@ukrajinskegazdinky.sk. Následne vám pripravíme cenovú ponuku na upratovacie služby na základe rozsahu zvolených upratovacích služieb, lokality či veľkosti priestoru.