Upratovanie rodinných domov a bytov

okres Bratislava, Pezinok, Senec a Dunajská streda

Kde upratujeme?

Ukrajinské gazdinky upratujú domácnosti v okolí Bratislavy, konkrétne zabezpečujeme upratovanie bytov a domov v okresoch Bratislava, Pezinok, Senec a Dunajská Streda. Na upratovaní vyššie nespomenutých lokalít sa vieme s vami dohodnúť.

Aké upratovanie ponúkame?

Vieme zabezpečiť širokú ponuku upratovacích služieb. Zameriavame sa predovšetkým na upratovanie domácností. Zabezpečujeme pravidelné upratovanie domácností alebo kľudne aj jednorazové upratovanie. Máme skúsenosti s upratovaním domácností pred nasťahovaním, bežným upratovaním domácností či umývaním okien vrátane vonkajších či vnútorných žalúzií.

Kto upratuje?

Upratovanie domácností v Miloslavove a okolí zabezpečujú šikovné, pracovité a zodpovedné Ukrajinky, ktoré našli v tejto oblasti svoje útočisko. Jazykovej bariéry sa však báť nemusíte! Máme manažérky upratovania, ktoré s vami dohodnú obhliadku a presné detaily vášho požadovaného upratovania v jazyku v ktorom preferujete. (SK, EN, UA)

Ako upratovanie funguje?

Ukrajinské gazdinky sú mimoriadne flexibilné a upratovanie prispôsobíme času, ktorý vám najlepšie vyhovuje. Bez ohľadu na to či sa jedná o pravidelné upratovanie, jednorazové upravovanie alebo takzvanú "generálku". Domácnosti upratujeme za príplatok kľudne aj cez víkendy. Termín upratovania a rozsah upratovacích služieb si môžete dohodnúť telefonicky na čísle 0950 591 941 alebo emailom na info@ukrajinskegazdinky.sk. Následne vám pripravíme cenovú ponuku na upratovacie služby na základe rozsahu zvolených upratovacích služieb, lokality či veľkosti priestoru.

Koľko stojí upratovanie?

Cena za upratovanie sa líši v závislosti od toho o aký typ upratovania si vyberiete. Cenu upratovania tiež ovplyvňuje či máte nejaké špeciálne požiadavky ale aj to kde bude upratovanie prebiehať. Do cenotvorby taktiež zohľadňujeme plochu priestoru, počet zapojených upratovačiek, náklady na dopravu, náklady na čistiace prostriedky a potreby, úroveň znečistenia priestoru, domáce zvieratá a poistenie zodpovednosti za škodu. Orientačný cenník si môžete pozrieť TU.

Aký je rozdiel medzi bežným a generálnym upratovaním?

Bežné alebo štandardné upratovanie zahŕňa presný rozsah upratovacích služieb do ktorého spadá : vysávanie a zotieranie podláh, umývanie a dezinfekcia kúpeľne a toalety, umytie vonkajších kuchynských povrchov a utieranie prachu na voľne dostupných plochách. Toto upratovanie slúži na udržanie čistoty domácnosti, zatiaľ čo generálne alebo hĺbkové upratovanie je spravidla veľmi dôkladné upratovanie, ktoré sa robí z času na čas. Klienti, ktorí si tento typ upratovania volia zvyčajne potrebujú hĺbkové upratanie domácnosti napríklad po stavbe, po nájomcoch alebo potrebujú upratovanie pred nasťahovaním sa do novej domácnosti. 

Aký je rozdiel medzi jednorázovým a pravidelným upratovaním?

Pravidelné upratovanie od Ukrajinských gazdiniek znamená upratovanie tej istej domácnosti minimálne 2x do mesiaca. Takíto klienti sú zvýhodnení nižšími cenami za bežné upratovanie. Jednorazové upratovanie sa riadi cenníkom jednorazového upratovania a je to upratovanie, ktoré sa uskutočňuje menej ako 2x za mesiac. 

Ako funguje pravidelné upratovanie?

Klienti, ktorí si vybrali pravidelné upratovanie majú alokovaný deň a čas upratovania (napríklad každý piatok od 8:00), ktorý je určený iba pre nich. Klient sa na tento termín môže takmer vždy spoľahnúť. Pravidelný klient má alokované 2-3 gazdinky, ktoré sa u klienta striedajú, je to hlavne z dôvodu zastupiteľnosti a budovania dôvery medzi klientom a nami. U pravidelného klienta sa nachádzajú čistiace prostriedky a potreby, ktoré sme pre klienta zabezpečili. Pravidelní klienti si pri prvom upratovaní zakúpia set chémie v hodnote 25€, ktorý slúži pre gazdinky približne pol roka. Set ostáva klientovi a je jeho.  V sete sa nachádzajú všetky potreby a prostriedky, ktoré nám umožnia dôkladné upratanie domácnosti. Od pravidelného klienta požadujeme vlastný vysávač a mop, v prípade, že ich nemá alebo nie sú v dobrej kondícii, vieme tieto pomôcky zabezpečiť. Po skončení upratovania gazdinka vyzýva klienta na kontrolu priestoru. Gazdinka dá pred jej odchodom vyprať používané handry, aby boli k dispozícii na ďalšie upratovanie.