Darčekový poukaz na upratovanie domácnosti

Originálny dar

Lámete si hlavu nad skutočne originálnym a užitočným darčekom? Darčekový poukaz na nákup upratovacích služieb je nie len originálny a užitočný ale je zároveň skvelým darčekom pre vaše milé mamy, sestry či babičky alebo každého kto jednoducho nemá čas. Darčekový voucher na upratovanie domácnosti je skvelým spôsobom akým poviete svojim blízkym jednoduché ĎAKUJEM.

Zvoľte hodnotu poukazu

Rozmyslite si v akej hodnote by ste chceli darčekový poukaz na upratovanie zakúpiť. Máme k dispozícii ľubovolné hodnoty. Najnižšia hodnota je už 20€.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás cez info@ukrajinskegazdinky.sk alebo na telefónnom čísle +421 950 591 941 a požiadajte o vystavenie vouchra na upratovanie domácnosti.

Platba a doručenie

Na základe vašej žiadosti vám vystavíme faktúru na darčekový poukaz na upratovanie. Po úhrade faktúry vám darčekový poukaz obratom pošleme na váš email.

Do kedy voucher na upratovanie platí?

Vystavený darčekový poukaz na upratovacie služby je možné využiť od 01.01.2023 do 31.12.2023. 

Na aké služby môžem darčekový poukaz využiť?

Darčekový poukaz môžete využiť na akékoľvek z našich ponúkaných služieb. Medzi tie spadá napríklad bežné upratovanie, generálne upratovanie či umývanie okien. Aké upratovacie služby ponúkame si môžete pozrieť TU.


Ako prebieha rezervácia termínu na upratovanie?

Ak si prajete využiť svoj vianočný darček, neváhajte sa s nami spojiť emailom na info@ukrajinskegazdinky.sk alebo telefonicky na +421 950 591 941 počas pracovných dní od PON-PIA medzi 8:00-17:00.  Všetky odpovede na otázky ako také upratovanie prebieha nájdete TU

Skončila platnosť môjho poukazu, dá sa s tým niečo robiť?

Ak ste nestihli využiť váš poukaz do 31.12.2023 nič sa nedeje. Za symbolický poplatok vám vieme platnosť darčekového preukazu na upratovanie predĺžiť.

Aké sú storno podmienky?

Storno podmienky na riadia Zákonom č. 513/1991 Zb. - Obchodný zákonník. Po uplynutí 14-dennej lehoty, ktorú máte na bezplatné vrátenie poukazu na nákup upratovacích služieb vám bude za storno poukazu vrátených 50% celkovej zaplatenej sumy. 

V akých lokalitách môžem poukaz použiť?

Poukaz na nákup upratovacích služieb môžete použiť v nasledovných okresoch : Bratislava, Pezinok, Senec a Dunajská Streda vrátane obcí, ktoré prislúchajú týmto okresom. Ak si nie ste istý či vaša obec spadá do obsluhovanej oblasti, tak nás neváhajte kontaktovať.

Mám záujem o darčekový poukaz na upratovanie