Bežné upratovanie domácností

Soboty už nemusia byť venované upratovaniu! Vybehnite radšej s deťmi do prírody a upratovanie vašej domácnosti prenechajte nám. Bežné upratovanie domácnosti zahŕňa vysávanie a umývanie podláh, umývanie a dezinfekciu kúpeľní, WC a sanity, leštenie zrkadiel a skiel, utieranie prachu, umývanie vonkajších kuchynských plôch vrátane spotrebičov, umytie riadov či vynesenie smetí.

Generálne upratovanie domácností

Pre tých, ktorí majú radi všetko tip top čisté voňavé a žiarivé, je táto upratovacia služba ideálna. Takzvaná "generálka" zahŕňa bežné upratovanie + umývanie okien a vonkajších alebo vnútorných žalúzií. Umývajú sa tiež dvere a zárubne, zásuvky, vypínače, obklady v kúpeľniach či WC. Toto upratovanie je vhodné pred sťahovaním sa, kedy upratujeme po robotníkoch.

Generálne upratovanie extra +

Tento typ upratovania je niečo naozaj špeciálne a jedinečné. Generálne upratovanie + zahŕňa doslova všetko. Spadá sem štandardné generálne upratovanie + žehlenie, umytie kuchynských spotrebičov (chladnička, mikrovlnka, rúra aj zvnútra), umytie kuchynskej linky aj zvnútra + prezliekanie posteľnej bielizne. Tento typ upratovania je vhodný ako darček, ak chcete niekomu dopriať skutočný oddych ;-)

Umývanie okien

Kto má rád umývanie okien? Túto činnosť väčšina ľudí odkladá až do momentu, kedy cez okná už nie je vidieť. Umývanie okien radi spravíme za vás. Umývanie okien zahŕňa umytie vnútorných a vonkajších žalúzií, vnútorných a vonkajších okenných rámov a umytie skiel. Ako bonus vám umyjeme aj vchodové dvere :-)

Žehlenie

Hlavne muži nie sú zrovna fanúšikovia žehlenia. Prečo? Pretože zaberá skutočne veľa času. Využite túto upratovaciu službu. Ukrajinské gazdinky vám vaše oblečenie, obliečky či uteráky krásne ožehlia, poskladajú a odložia kam poviete.

Jednorázové upratovanie

Sú obdobia kedy je toho na nás naozaj veľa a potrebujeme pomôcť. Môcť sa oslobodiť aspoň od upratovania doslova robí zázraky. Stačí, že si vyberiete niektorú z poskytovaných upratovacích služieb: bežné upratovanie, generálne upratovanie, umývanie okien či žehlenie. Stačí si vybrať a možno sa vám to dokonca zapáči :)

Pravidelné upratovanie

Čas je najcennejšia komodita, preto s nim narábajte rozvážne. Vďaka pravidelnému upratovaniu vám ostane čas aj na aktivity, ktoré máte naozaj radi nech je to čokoľvek. Pravidelne robíme väčšinou bežné upratovanie domácností + žehlenie. Vieme sa však dohodnúť aj na pravidelnom generálnom upratovaní, napríklad raz za 3 mesiace.

Upratovanie kancelárií

Zameriavame sa najmä na upratovanie domácností, no upratovanie kancelárií nám nerobí žiaden problém. Upratovanie kancelárií zahŕňa umytie kuchyniek, umytie kúpeľní a WC, vysávanie a umývanie podláh, vynesenie smetí, utieranie prachu či utretie pracovných stolov.

Veľké letné upratovanie

Krásne počasie nám pripomína, že leto je tu a my chceme čoraz viac času tráviť na čerstvom vzduchu. Nezostáva nám preto toľko času venovať sa našej domácnosti. Ak uprednostníte oddych a na veľké letné upratovanie domácnosti jednoducho nemáte čas, tak zverte letné upratovanie nám. Postaráme sa o bežné upratanie domácnosti a tiež umývanie okien a vnútorných či vonkajších žalúzií.